uszkodzona szyba a mandat
Wczoraj gdzieś chyba podczas tej burzy mi coś spadło na szybę bo dzisiaj widzę rysę, nie wiem czy to dalej nie pójdzie :/ czy za takie coś można dostać mandat?
Odpowiedz

Pewna nie jestem, ale chyba mogą się doczepić, bo szyba jest uszkodzona.
[Obrazek: 201508011670.png]

[Obrazek: 5879180f5f913.png]

Odpowiedz

:/ to kiepsko, jadę w dłuższą trasę w weekend, chyba trzeba wymienić, podobno czasami można to skleić, nawet widziałam na yt takie filmiki ale sama bym tego nie potrafiła zrobić :/
Odpowiedz

Witam,
Uszkodzenia szyby kwalifikują się do mandatu karnego podczas kontroli drogowej lub nawet do zabrania dowodu rejestracyjnego przez policję, a także mogą być podstawą do niewydania pozytywnej decyzji przez stację diagnostyczną podczas przeglądu technicznego. A to tylko błahostki w porównaniu do kwestii obniżonego bezpieczeństwa pasażerów pojazdu podczas wypadku. Naturalnie każde uszkodzenie szyby jest inne - jedno kwalifikuje się do naprawy inne jedynie do wymiany szyby na nową, ale to może ocenić tylko specjalista.

Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert Nordglass
Odpowiedz

Dziękuję za odpowiedź, szyba naprawiona Smilie_happy_275 właśnie u Państwa, najbliżej miałam punkt, tego miejsca gdzie było uszkodzenie w zasadzie nie widać
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016