Gdzie jedziecie w podróż poślubną???
My, w związku z tym, że religia jest dla nas ważna, jedziemy na pielgrzymkę, ale też i pozwiedzać. Dokładniej uderzamy do MeksykuExclamation Smilie_girl_121
Odpowiedz

Ekstra podróż Smilie_happy_275
Odpowiedz

Może nie jest to typowy pomysł, ale po głowie chodzi mi Nowy Jork - to miasto według mnie magiczne. Co uważacie o tym, by właśnie tam wybrać się w podróż poślubną? Kto powiedział, że trzeba zwiedzać popularne - romantyczne miasta jak Paryż Smilie_happy_275 Poza tym taka podróż do USA wcale nie jest już tak kosztowna jak kiedyś, trzeba tylko poszukać

dobry plan?
Odpowiedz

My byliśmy w Bułgari i chcemy jeszcze do gruzjiSmilie_happy_275

Hej,
My pojechalismy w podroz (3 miesiace po slubie) na Kret - niezapomniane przezycie - i mozna sie opalac, zwiedzac, wypoczac wspaniale i pobyc razem z daleka od pracy.
Za pieniadze czesciowo splacilismy kredyt na mieszkanie a do reszty dolozylismy i kupilismy telewizor LCD.
Pozdrawiam

Na Mauritiusie byli znajomi w zeszlym roku, widzialam zdjecia,piekna wyspa, mam nadzieje ze sie sie kiedys wybiore. Znajomi byli zadowoleni, lecieli w polowie pazdziernika i mieli piekna pogode.

My byliśmy przez kilka dni w Paryżu, było perfekcyjnie. Ogólnie często staramy się wyjeżdżać w miarę możliwości na weekendy, zwiedzamy Polskę. W najbliższym czasie zamierzamy wybrać się na przykład do SPA Terma Bania w Białce Tatrzańskiej. Moja siostra była tam z mężem w styczniu i wrażenia jak najbardziej pozytywne.
Odpowiedz

Początkowo bardzo chcieliśmy Hiszpanię, a teraz w głowie nam Chorwacja. Smilie_happy_275
Ale to i tak dopiero w sierpniu, więc jeszcze czas na decyzję jest.
Chwyć się mojej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.

[Obrazek: 916aegz266igx93x.png]

[Obrazek: lwwmdcimyu1jcu4d.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016