Restauracja w hotelu
Prosimy o przedstawienie się w odpowiednim dziale i zaakceptowanie regulaminu.
Odpowiedz

Moi znajomi organizowali wesele w hotelu i byli bardzo zadowoleni Smilie_happy_275 Wiem, że ustalili stawkę tak, by w cenie mieć jeszcze na drugi dzień poprawiny Smilie_happy_275 Żartowali, że noc poślubna im się udała, bo mieli w łazience duuużą wannę z jacuzzi Smilie_girl_121 [Obrazek: img_110.jpg]
Odpowiedz

(26-11-2014, 09:49 AM)agatka68 napisał(a): Moi znajomi organizowali wesele w hotelu i byli bardzo zadowoleni Smilie_happy_275 Wiem, że ustalili stawkę tak, by w cenie mieć jeszcze na drugi dzień poprawiny Smilie_happy_275 Żartowali, że noc poślubna im się udała, bo mieli w łazience duuużą wannę z jacuzzi Smilie_girl_121

Noc poślubna? Przecież wesele trwa do rana...
Odpowiedz

Nie wszystkie wesela trwają do rana, nie słyszałam przynajmniej o takim odgórnym regulaminie Smilie_happy_281. Nasze wcześniej się zaczęło i trwało do północy.

[Obrazek: 7ux3u6bduxxz1n8u.png]

[Obrazek: gg64vcqgqjes5ksl.png]
[Obrazek: atdccwa1dw3gu7vt.png]
[Obrazek: l22ndf9h89b23l1p.png]

[Obrazek: mapowska3.jpg]
Odpowiedz

Nasze przyjęcie skończyło się ok. 22.
[Obrazek: klz9vcqgnuxxg6og.png]
[Obrazek: dev141prs__.png]
[Obrazek: 961lp07wsmczz546.png]
[Obrazek: il5hb2010nnycsc8.png]
[Obrazek: 39f8xzdvufe0ql2d.png]

ogromniaste buziaki dla Ciebie

Odpowiedz

Fajna Restauracja jest w Hotelu Imperium w Świlczy koło Rzeszowa. Mają naprawdę bardzo dobre jedzenie w przystępnych cenach, a do tego piękny wystrój. Wesela też organizują, moja sister miała właśnie u nich swoje i powiem, że warto było trochę poczekać na wolny termin. Sala balowa, a jeszcze dodatkowo przystrojona sprawiła, że ten dzień był bajkowy. Teraz to mi szkoda, że ja już dawno po ślubie. Jeśli nadal czegoś szukasz to poczytaj sobie na ich stronie o szczegółach: http://www.imperiumrzeszow.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016