Ciąża bez rozstępów
Cytat: Po jakim czasie zaczyna już dobrze wygl±daćQuestion
Ja tam od pocz±tku dobrze wygladałam Lol serio moja blizna nigdy nie wygl±dała Ľle a teraz już prawie jej nie widać i nie czuć.
Odnajdę każdy ślad i cień na murze
Przeszukam każdy dom piwnicę strych
Zajrzę pod każdy most przeczekam burzę
I choćby za sto lat odnajdę CięExclamation

[Obrazek: rolodf9h8vt2wbn3.png]
  [Obrazek: dvNpp1.png]
Odpowiedz

venilia napisał(a):
Cytat: Po jakim czasie zaczyna już dobrze wygl±daćQuestion
Ja tam od pocz±tku dobrze wygladałam Lol serio moja blizna nigdy nie wygl±dała Ľle a teraz już prawie jej nie widać i nie czuć.

Ja też uważam, że moja Ľle nie wygl±dała. W sumie od pocz±tku mi nie przeszkadzała, nie była jaka¶ brzydka, trochę zaczerwieniona ale po, ja wiem, 2 tygodniach to już w ogóle o niej zapomniałam.
[Obrazek: 2010-09-04-009-001.jpg]
[Obrazek: 3jvzj44jngjgzn5v.png]
Odpowiedz

Ja w szpitalu usłyszałam ¶wietn± radę od lekarza. Bardzo dużo się ruszać i nie oszczędzać (nie mówie o wysiłku fizycznym, ale o nie leżeniu i baniu się ruszyć). Podobno dużo szybciej przechodz± wszelkie dolegliwo¶ci po cc, u mnie się sprawdziło. Np znajoma przez 2 tygodnie wła¶ciwie to tylko leżała. Długo się wszystko goiło ale się zagoiło i już jest ok. Na pocieszenie powiem Ci, że na zmianę pogody to do tej pory mnie swędzi Smilie_happy_281
[Obrazek: 2010-09-04-009-001.jpg]
[Obrazek: 3jvzj44jngjgzn5v.png]
Odpowiedz

Nie pocieszę, ale mnie to długo swędziało Smilie_happy_281
[Obrazek: sXQMp2.png] [Obrazek: E3CVp2.png]
Odpowiedz

Na rozstępy też są metody Smilie_happy_275 Teraz medycyna estetyczna bardzo poszła do przodu, laser bez problemu radzi sobie z rozstępami.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016