ciągłe pytania - KIEDY??
Cytat:A nie pomy¶l±, że może chcemy mieć to dziecko i jest to rzecz, której chcemy najbardziej na ¶wiecie. Wtedy takie teksty bardzo bol±.
Dokładnie. A bywaj± i gorsze komentarze typu " Ja wam pokażę jak to się robi" albo "Co,strzelasz ¶lepakami?"(do mężczyzny), albo "Tylko pracujecie, karierę robicie a kiedy dzieci?". Ja osobi¶cie tego nie słyszałam ale wiem że bywa i tak Smilie_girl_034
Odnajdę każdy ślad i cień na murze
Przeszukam każdy dom piwnicę strych
Zajrzę pod każdy most przeczekam burzę
I choćby za sto lat odnajdę CięExclamation

[Obrazek: rolodf9h8vt2wbn3.png]
  [Obrazek: dvNpp1.png]
Odpowiedz

venilia napisał(a):
Cytat:A nie pomy¶l±, że może chcemy mieć to dziecko i jest to rzecz, której chcemy najbardziej na ¶wiecie. Wtedy takie teksty bardzo bol±.
Dokładnie. A bywaj± i gorsze komentarze typu " Ja wam pokażę jak to się robi" albo "Co,strzelasz ¶lepakami?"(do mężczyzny), albo "Tylko pracujecie, karierę robicie a kiedy dzieci?". Ja osobi¶cie tego nie słyszałam ale wiem że bywa i tak Smilie_girl_034
Ehh, nam ciotka powiedziała, że pewnie nie wiemy, jak się za to zabrać... Smilie_frech_065
Tomcio - ur. 28 sierpnia 2010 r.
[Obrazek: 72dae90619.png]
[Obrazek: 3ddc12ee66.png]
Odpowiedz

O ranyExclamation :shock: Współczuje takich tekstow... :glaszcze:

[Obrazek: 7ux3u6bduxxz1n8u.png]

[Obrazek: gg64vcqgqjes5ksl.png]
[Obrazek: atdccwa1dw3gu7vt.png]
[Obrazek: l22ndf9h89b23l1p.png]

[Obrazek: mapowska3.jpg]
Odpowiedz

Betsyyy napisał(a):My najgorszy tekst jaki usłyszeli¶my _ : Może Wam pomóc przytrzymać ptaszka tak gdzie trzeba?? Bo może nie wiecie gdzie powinien trafić... :shock:

:shock: :shock: :shock: Sk±d ludzie takie durne teksty wymy¶laj± ?? :shock: Strasznie przykro jest co¶ takiego usłyszeć...
[Obrazek: gp0r3ew1y363va5l.png]

[Obrazek: xx4wegz2i7958yyd.png]
Odpowiedz

nam już babcia sugestie rzuca a my nawet ślubu nie mamy Jezyk1.GIF

oj poczekają sobie oj poczekają
Odpowiedz

Ludzie myślą że zajście w ciążę to jakby iść do sklepu po mleko, do tej decyzji trzeba dojrzeć, przerażają mnie młode dziewczyny bez perspektyw na życie, bez pieniędzy i czasami bez domu, nie zabezpieczają się i zachodzą w ciążę, i w tedy jest problem co ona zrobi nie ma warunków do wychowywania dziecka, przychodzą im głupie pomysły. Albo zabierają dziecko do meliny pijackiej gdzie dziecko jest bite głodzone. Takim dziewczynom łatwo zajść w ciążę ale te kobiety które dały by maleństwu wszystko co najlepsze latami się starają, zastanawiam się dlaczego tak jest,mam przyjaciółkę która bardzo chce zostać mamą ma już 35 l i nie zachodzi pomimo że się leczy.
Odpowiedz

Ja teraz coraz częściej słyszę to znienawidzone pytanie "kiedy drugie" . I to chyba już wszyscy je zadali, ostatnio najczęściej w pracy. W końcu powiedziałam że się staramy, nie wiem czemu ale powiedzialm, w odpowiedzi usłyszałam że "krowa która dużo ryczy, mało mleka daje" a ja daje słowo że w ogóle nie wiem czego to się tyczy. Mam dość tych bab.
[Obrazek: 2010-09-04-009-001.jpg]
[Obrazek: 3jvzj44jngjgzn5v.png]
Odpowiedz

Tekst niczego sobie, ale do czego go przypiąć?
[Obrazek: klz9vcqgnuxxg6og.png]
[Obrazek: dev141prs__.png]
[Obrazek: 961lp07wsmczz546.png]
[Obrazek: il5hb2010nnycsc8.png]
[Obrazek: 39f8xzdvufe0ql2d.png]

ogromniaste buziaki dla Ciebie

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016