Matka - córka, czyli jak to jest z kontaktami
Ja jestem wręcz uzależniona od mamy... Nie ma między nami żadnych spięć. Mama jest najbardziej kochan±, neutraln± i spokojna osob± jak± znam Smilie_happy_275 S. też j± lubi i chce z ni± mieszkać Smilie_girl_121 Mama do niczego się nie wtr±ciła nigdy i nie wtr±ciExclamation Jak co¶ trzeba to zawsze pomoże i wiele wiele innych cudownych zalet, a wad żadnych nie zauważyłam przez całe swoje życie pocz±wszy od dziecka, a potem wieku nerwowej nastolatki Smilie_happy_275 Nie wyobrażam sobie mieszkać bez mamy i nie chodzi o to żeby pomagała tylko żeby była w zasięgu mojego wzroku... I to jest straszne, bo każdy się starzeje i w końcu odchodzi, a ja sobie tego nie wyobrażam. Toteż spróbuje swoje dziecko mieć w malutkim dystansie, bo to jest okropne w przyszło¶ci...
Odpowiedz

A ja z mam± nie mam zbyt dobrego kontaktu. Od zawsze były między nami jakie¶ spięcie i tak jest do tej pory. Oby dwie mamy trudne charaktery, bo i ja i mama musimy zawsze postawić na swoim więc zawsze kończy się to jakim¶ większym spięciem.
Chwyć się mojej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.

[Obrazek: 916aegz266igx93x.png]

[Obrazek: lwwmdcimyu1jcu4d.png]

Odpowiedz

Przez ostatnie wydarzenia bardzo zżyły¶my się z Mam±. Utwierdziła się w przekonaniu, że to wła¶nie ona jest moj± najlepsz± przyjaciółk±.
Lubię czytać. :study:
Teraz czytam: "Fikołki na trzepaku" M. Kalicińska

Rasadu w sieci
Moje budowanie

[Obrazek: img-150820080010.png]
[Obrazek: 4Qvdp1.png]

Jeżeli się oddaje komuś serce i ten ktoś umiera, czy zabiera ofiarowane serce ze sobą?
Czy potem do końca życia chodzi się z wielką dziurą w środku, której już nic nigdy nie zdoła zapełnić?
Odpowiedz

Odk±d wyprowadziłam się z domu na studia (o matko, to już 4 lata :shock: ), to nasze stosunki znacznie się poprawiły.
Moja Mamcia jest kochana, mamy ¶wietny kontakt. Wiadomo, że czasami mnie zamęcza telefonami, pytaniami, czy swoj± osob±, ale to raczej normalne, jak dziecko jest na emigracji Smilie_happy_281
Mam wrażenie, że nasze więzi się ¶cie¶niły i to znacznie. Kiedy¶ nie miały¶my takiego dobrego kontaktu.
[Obrazek: 201508011670.png]

[Obrazek: 5879180f5f913.png]

Odpowiedz

Zawsze miałam z mam± dobry kontakt.Teraz mam jeszcze lepszy.
[Obrazek: bl9cjw4zczuj5wdj.png]

Odpowiedz

Ja muszę swoje zdanie zmienić, bo ostatnio nasze kontakty s± dużo, dużo lepsze. Więcej rozmawiamy i jako¶ się wszystko poprawiło Smilie_happy_275
Chwyć się mojej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.

[Obrazek: 916aegz266igx93x.png]

[Obrazek: lwwmdcimyu1jcu4d.png]

Odpowiedz

Jagna współczuje, ciężko się odnaleĽć w takiej sytuacji. Za to Ty jeste¶ i będziesz najlepsz± mam± pod słońcem.
[Obrazek: 2010-09-04-009-001.jpg]
[Obrazek: 3jvzj44jngjgzn5v.png]
Odpowiedz

Ja fakt, dopiero jak sie wyprowadziłam to zaczęłam mieć z mamą lepszy kontakt, wcześniej to była po prostu jedna wielka walka Jezyk1.GIF
Odpowiedz

Ja mam dobry kontakt z mamą, zawsze mogę na nią liczyć i chociaż czasem nie jestem w porządku w stosunku do niej- ona zawsze jest dla mnie kochana. Nie potrafię jej nawet tego powiedzieć, jakoś kiedyś w głowie ustawiłam sobie, że powinnam być przy niej silna, nie wiem dlaczego.
Chociaż czasem mamy gorszy czas, nie zamieniłabym jej na nikogo innego.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016