Wstydliwość a wizyta u ginekologa
Cytat:, bo chyba bym wolała na pocz±tek i¶ć do kobiety.
Tylko nie do jakiej¶ starej raszpliExclamation
Ja do takiej polazłam jak miałam 19 lat bo nie miałam okresu, i wmawiała mi że pewnie jestem w ci±ży bo "przypomnij sobie dziewczyno czy nie było jakich¶ brzydkich zabaw z chłopcami" :twisted: Oby się osrała na zielono za ten swój "profesjonalizm"Exclamation
Od dłuższego czasu chodzę do facetów i bardzo sobie chwalę, nikt nie wykazuje takiej delikatno¶ci i taktu jak oniExclamation Nawet ostatnio poszłam na zastępstwo do babki i to jednak nie było już toExclamation
A co do wstydliwo¶ci - to kiedy¶ zakładałam długie bluzki, albo spódnicę na wizytę żeby przy przechodzeniu do fotela się zakryć. A teraz to specjalnie zakładam krótkie żeby mi się nic nie pl±tało na fotelu
Lol
Odnajdę każdy ślad i cień na murze
Przeszukam każdy dom piwnicę strych
Zajrzę pod każdy most przeczekam burzę
I choćby za sto lat odnajdę CięExclamation

[Obrazek: rolodf9h8vt2wbn3.png]
  [Obrazek: dvNpp1.png]
Odpowiedz

ja byłam u takiej fajnej doktorki ok 60tki. Spoko babka z Niej Smilie_girl_121
widziała, że byłam zestresowana i mi powiedziała tak
35 lat już patrzę i nic mnie już nie zdziwi Lol Lol
Odpowiedz

Ja nigdy nie byłam u kobiety Smilie_happy_281 Zawsze trafiałam na mężczyzn i jeszcze nikt nic mi złego nie zrobił Lol
[Obrazek: 2010-09-04-009-001.jpg]
[Obrazek: 3jvzj44jngjgzn5v.png]
Odpowiedz

Może i mój ginekolog ma dużo wad,ale taką atmosferę fajną robi,że głowa małaSmilie_girl_121
[Obrazek: bl9cjw4zczuj5wdj.png]

Odpowiedz

W moim przypadku mniejszy wstyd powoduje ginekolog mężczyzna niż kobieta
Odpowiedz

Znam przypadki, że dziewczyny szły do ginekologa pierwszy raz dopiero jak dowiedziały się, że są w ciąży.
Pierwsza wizyta od ginekologa nie zależy tylko od nas, ale i od rodziców. Dla niektórych matek to niedopuszczalne, żeby nastolatka chodziła do ginekologa.
[Obrazek: klz9vcqgnuxxg6og.png]
[Obrazek: dev141prs__.png]
[Obrazek: 961lp07wsmczz546.png]
[Obrazek: il5hb2010nnycsc8.png]
[Obrazek: 39f8xzdvufe0ql2d.png]

ogromniaste buziaki dla Ciebie

Odpowiedz

Moja mama ze mną nie poszła...
Jak już byłam na tyle świadoma, że trzeba, i mobilna (czyli po 18-tce) sama się umówiłam.
Tomcio - ur. 28 sierpnia 2010 r.
[Obrazek: 72dae90619.png]
[Obrazek: 3ddc12ee66.png]
Odpowiedz

Nie przypominam żebym się wstydziła, pierwsza moja wizyta była wieki temu, była związana z dolegliwościami i bólami miesiączkowymi więc nie o wstydzie myślałam a o bólu i żeby w końcu przestało Smilie_happy_281
Odpowiedz

Tak prawdę powiedziawszy to nie czułam wstydu przed pierwszą wizytą u ginekologa. Może lekkie skrępowanie, ale w końcu to lekarz. Aktualnie muszę namierzyć nowego po przeprowadzce tu na miejscu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016