BIAŁO-CZERWONO-KOLOROWA

BIAŁO-CZERWONO-KOLOROWA

ON – zdolny informatyk, urodzony w Szczecinie, mieszkający od wielu lat w Warszawie. Świetny kompan do rozmowy, inteligentny, z poczuciem humoru – polubiłam GO od pierwszego spotkania.

ONA – koleżanka ze studiów; spotkałyśmy się już na polu zawodowym w pewnej hindusko-niemiecko-węgierskiej korporacji. Uśmiechnięta, wyluzowana, lubiąca dobre towarzystwo i aktywna.

ON – facet dojrzały, ciemnoskóry Anglik, mający korzenie jamajskie. Gust, poczucie humoru, otwartość – tym się wyróżnia. Można się z nim bawić do rana.

ONA – prawniczka, która osiadła w stolicy i dobrze jej tam :-). Psychologia, zachowania międzyludzkie to tylko jedne z nielicznych zainteresowań. Ciągle szuka nowych wyzwań, a praca z ludźmi pokazuje jej, że życia nie można postrzegać wyłącznie w barwach biało-czarnych.

ON – kolega kolegi. Też wyemigrował do Warszawy jakieś 20 lat temu, bo wiadomo … Pozytywna dusza, z zasadami, nigdy nie traktujący drugiej osoby z góry.

ONA – obrotna, zorganizowana, a nawet zbyt dobra dla innych. Fajnie się z nią rozmawia, umie słuchać i jest ciekawa świata.

ON – bardzo znany piłkarz. Na moje oko też JEST, ale póki co się nie przyznał.

Co ich łączy?

Są NIEHETERONORMATYWNI

oraz

pochodzą z rodzin HETERONORMATYWNYCH!

Znam ich wszystkich osobiście, oprócz tego piłkarza😉! Super ludzie, inteligentni, oczytani, podróżujący po świecie!

Cieszę się, że mogłam ich poznać, bo większość wniosła do mojego życia określoną wartość!

Dlatego, jeśli tylko mogę zakładam swoją tęczową torebeczkę. Co mega pozytywne, już tak wiele osób pytało mnie, gdzie ją kupiłam. I podziwiają, że tak wspieram TYCH LUDZI!

Fajnie, fajnie, tylko ja bym chciała, żeby trochę więcej osób też zaopatrzyło się w tęczowy gadżet i pokazało solidarność!!!

TĘCZA TO PRZECIEŻ TĘCZA!

💗🧡💛💚💙💜

Mój sąsiad uruchomił się, drąc papę na pół osiedla, dlaczego ja taką torbę noszę? Usłyszał parę słów ode mnie i już jakoś nie wspomina o tym wachlarzu kolorów!

Bo ja też mogę jutro powiedzieć:

  • nie lubię Cię, bo pijesz piwo, a ja uwielbiam whisky,
  • nie chcę z Tobą gadać, bo lubisz disco polo, a ja nuty z Love Parade,
  • unikam kontaktu z Tobą, bo chodzisz do kościoła, a ja nie postawię tam nogi, dopóki nie oczyszczą swoich szeregów. Pisałam o tym TU.

Chcemy tak żyć? Złowrogo patrzeć na siebie, bo się różnimy! Na tym polega piękno życia, żeby się różnić!

Każdy, kto nie robi drugiemu krzywdy, MA PRAWO do szacunku! KAŻDY!

Po prostu lubię ludzi! Różnych ludzi!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *